indo-logo
خانه/وبلاگ/
آیا امکان طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم وجود دارد؟

آیا امکان طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم وجود دارد؟

آیا امکان طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم وجود دارد؟
تعداد بازدید :50
تعداد دیدگاه :0
آخرین به روز رسانی :۱۴۰۳/۱/۵, ۰۰:۱۲


اگر بین ساعت ۷ تا ۸:۳۰ صبح در ایستگاه‌ بی‌آرتی یا مترو باشید، متوجه خانم‌های شاغلی می‌شوید که با مانتو شلوارهای فرم مشابه یکدیگر، درست مثل شما منتظر رسیدن وسیله نقلیه برای رسیدن به محل کار هستند. مشابهت این مانتو فرم‌ها ممکن است شما را به این نتیجه برساند که تمام آنها در یک شرکت کار می‌کنند. اما در حقیقت تنها وجه اشتراک آنها در این است که برای شرکت‌هایی کار می‌کنند که به طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم اهمیت نمی‌دهند.

طراحی و دوخت سفارشی مانتو شلوار فرم چیست و چه مزایایی برای موسسات دارد؟ برای جواب این سوال‌ها و آشنایی با راهکارهای متمایز ساختن شخصیت سازمانی شرکت یا کسب‌وکار خود این مطلب از ایندوفرم را دنبال کنید.

 

هویت تصویری برند و مانتو شلوار فرم

لباس فرم در هر محیطی برای جدا کردن افراد شاغل از مشتریان یا ارباب رجوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانتو شلوار فرم یک لباس رسمی است که خانم‌های شاغل در محیط‌های شرکتی و موسسات می‌پوشند. هر کسب‌وکاری با این فرض که خدمات متمایزی ارائه می‌کند و حداقل در یک نکته نسبت به رقبا برتری دارد فعالیت می‌کند. هویت تصویری برند این نکته متمایز را به ساده‌ترین شکل ممکن به لوگو، رنگ‌های سازمانی، الگوهای تصویری و مانند این ترجمه می‌کند.

مانتو شلوار فرم وقتی با طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی تولید بشود، به بهترین شکل ممکن هویت تصویری برند را پوشش داده و منتقل می‌کند. به این ترتیب خانم‌های شاغل حتی در محیط خارج از شرکت هم به چشم نمایندگان شرکت دیده می‌شوند. به عبارت دیگر صبح‌ها یا غروب‌ها که در راه هستند، فقط به چشم یک کارمند درست مثل کارمندان دیگر دیده نمی‌شوند و به نوعی نماینده و معرف هویت کسب‌وکار می‌شوند.

منشور هویت برند شامل ۶ جنبه زیر می‌شود:

  • فیزیک یا عناصر تصویری
  • شخصیت یا صدای برند
  • فرهنگ سازمانی
  • روابط عمومی
  • بازتاب یا مخاطب هدف
  • تصویر مشتری مطلوب

با دقت در این جنبه‌ها متوجه می‌شوید که مانتو شلوار فرم خانم‌های شاغل چه نقش مهمی در انتقال هویت برند و برقراری ارتباط مشتریان با آن دارد.

 

طراحی اختصاصی مانتو فرم

 

عناصر اختصاصی در طراحی و دوخت سفارشی مانتو شلوار فرم

طراحی لباس یکی از تخصصی‌ترین رشته‌های هنری است. کارشناسان طراحی مد و لباس هنرمندانی هستند که روی تمام جزئیات لباس، از جنس پارچه و رنگ گرفته تا نحوه برش زدن و دوخت و اجزای گوناگون تمرکز می‌کنند. وقتی برای طراحی و دوخت سفارشی مانتو شلوار فرم اقدام می‌کنید، با منتقل کردن اطلاعات مرتبط با برند و پیامی که می‌خواهید به مشتریان برسانید، طراحان مد بهترین راهکارها را پیشنهاد می‌دهند.

رنگ اصلی لباس

مانتو شلوارهای فرم آماده که در شرکت‌ها معمولا مورد استفاده قرار می‌گیرند اغلب سورمه‌ای یا طوسی هستند. بعضی از آنها که «طرح‌دار» هستند با یک یا دو نوار روبان طلایی یا نقره‌ای روی مقنعه که با آستین و گاهی هم یقه ست شده‌اند از بقیه متمایز می‌شوند.

واقعیت اینکه هر رنگی برای لباس فرم رسمی و شرکتی مناسب نیست. اما به هر حال همین رنگ‌های سورمه‌ای و طوسی هم طیف‌های مختلفی دارند که در طراحی و دوخت سفارشی مانتو شلوار، نزدیک‌ترین آنها به هویت برند انتخاب می‌شود.

به این ترتیب وقتی مشتری وارد محیط شرکت می‌شود، به سادگی متوجه تمایز رنگ مانتو شلوار کارکنان با شرکت‌های مشابه می‌شود. با نگاه کردن به طراحی محیط، لوگو و رنگ‌های هویتی برند و درک مطابقت آنها، راحت‌تر به برند اعتماد می‌کند چرا که حس یکپارچگی و مدیریت او را جذب می‌کند.

لایه‌بندی و رنگ‌های جانبی

سازمان‌های بزرگ و دولتی معمولا یک رنگ سازمانی مشخص دارند. اما شرکت‌های خصوصی و برندهای متوسط از یک الگوی رنگی که شامل چند رنگ می‌شود برای ایجاد هویت سازمانی استفاده می‌کنند. در طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم به این رنگ‌ها توجه می‌شود و از آنها برای ایجاد جلوه بهتر در لباس و انتقال پیام برند به مشتری استفاده می‌شود.

این طراحی البته به شکلی موقر و ظریف در جزئیات انجام می‌شود. این نوع از طراحی باعث می‌شود مشتریان با دقت در لباس فرم خانم‌های شاغل متوجه اختصاصی بودن طراحی لباس بشوند که نشان می‌دهد سطح مدیریت شرکت بالاتر از رقبای آن است.

طراحی مانتو شلوار فرم

رنگ‌ها فقط بخشی از طراحی لباس و مانتو شلوار فرم محسوب می‌شوند. اجزای مختلف مانتو شلوار، از یقه و آستین گرفته تا کمربند و برش بخش‌ها نقشی غیرقابل انکار در ظاهر و استایل دارند. مانتو شلوارهای از پیش آماده در بهترین حالت خوش دوخت هستند. اما مانتو شلوار فرم اختصاصی علاوه بر اینکه خوش دوخت است، ویژگی‌های منحصر به فرد برند را هم پوشش می‌دهد.

طراحی منحصر به فرد مانتو شلوار فرم باعث می‌شود خانم‌های شاغل اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. هر چه باشد آنها می‌دانند که لباسی می‌پوشند که تفاوت‌های آشکاری با لباس فرم شرکت‌های دیگر دارد. این موضوع باعث می‌شود آنها احساس تمایز کنند و در برخورد با مشتریان بازدهی بسیار بیشتری داشته باشند.

 

سفارش مانتو فرم اداری

 

مزایای طراحی و دوخت اختصاصی مانتو شلوار فرم

مانتو شلوار فرم اگر اهمیت بیشتری از طراحی لوگو و طراحی داخلی محیط شرکت نداشته باشد، بدون شک اهمیت کمتری هم ندارد. در ادامه این مطلب از ایندوفرم، با مهم‌ترین مزایای طراحی اختصاصی مانتو شلوار فرم اداری آشنا می‌شوید.

تقویت روحیه جمعی کارکنان

مانتو شلوار فرم اختصاصی به خانم‌های شاغل احساس تعلق به مجموعه می‌دهد. این احساس باعث می‌شود آنها با همکاران خود راحت‌تر ارتباط برقرار کرده و همدلی بیشتری با آنها برای انجام وظایف کاری داشته باشند.کارکنانی که روحیه گروهی و تیمی دارند به یکدیگر در انجام وظایف کمک می‌کنند و در صورت بروز مشکل، تلاش می‌کنند به سرعت آن را بر طرف کنند.

 این دستاورد یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که کارشناسان منابع انسانی و مدیریت در شرکت‌ها دارند. خانم‌های شاغل با داشتن مانتو فرم اختصاصی نسبت به کارمندان شرکت‌های دیگر احساس تمایز بیشتری می‌کنند و احساس همدلی و مشابهت بیشتری با همکاران خود پیدا می‌کنند.

ایجاد تمایز

هدف از لباس فرم به طور کلی ایجاد تمایز بین شاغلان و مشتریان است. وقتی یک مشتری وارد محیط شرکت یا سازمان می‌شود، با دیدن افرادی که لباس فرم پوشیده‌اند می‌فهمد که باید مشکل یا خواسته خود را با آنها مطرح کند. مانتو شلوار فرم با طراحی اختصاصی اما این احساس را در مشتری ایجاد می‌کند که با مجموعه‌ای متمایز و منحصر به فرد مواجه شده است.

خرید مانتو شلوار فرم اداری از پیش آماده باعث می‌شود خانم‌های شاغل درست مثل خانم‌های شاغل در شرکت‌های دیگر به نظر برسند. در مقابل، وقتی طراحی اختصاصی باشد آنها به خوبی متوجه تمایز خود می‌شوند و بازدهی بهتری در محیط کاری نشان می‌دهند.

برندسازی حتی بیرون از محیط شرکت

وقتی از طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم برای پوشش خانم‌های شاغل در یک کسب‌وکار استفاده شود، آنها در خارج از محیط شرکت هم به افزایش آگاهی از برند و اعتبار شرکت کمک می‌کنند. همان مثال صبح قبل از رسیدن به محیط کار را به یاد بیاورید. بدون تردید اگر یکی از خانم‌های شاغل با مانتو شلواری که طراحی اختصاصی دارد در صف ایستاده باشد، متوجه تفاوت لباس او با دیگران و هویت متمایز شرکتی که در آن کار می‌کند خواهید شد.

مانتو شلوار فرم اختصاصی باعث می‌شود کارمندهای خانم درست مثل سفیر یا نمایندگان شرکت در بیرون از محیط کار ظاهر بشوند. آنها به خوبی این نقش را می‌پذیرند و سعی می‌کنند فرهنگ و ارزش‌های برند را منتقل کنند. این ویژگی باعث می‌شود سرمایه‌گذاری روی طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم بازدهی بسیار بالایی داشته باشد که بیشتر کسب‌وکارها بزرگ و متوسط برای آن ارزش زیادی هم قائل هستند.

افزایش اعتماد به نفس و احساس حرفه‌ای بودن کارمندان

خانم شاغلی که یک مانتو شلوار با طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی می‌پوشد اعتماد به نفس بیشتری از خانم شاغلی که یک لباس فرم معمولی پوشیده دارد. او احساس می‌کند مجموعه‌ای که در آن کار می‌کند برای او ارزش بیشتری قائل است و نقش پررنگ‌تری در بازدهی شرکت دارد.

همین موضوع باعث می‌شود در عمل هم او تلاش کند عملکرد حرفه‌ای تری داشته باشد و نقش خود در شرکت را بهتر ایفا کند. این یکی از مهم‌ترین اهدافی است که یک شرکت می‌تواند به آن دست پیدا کند و برای رسیدن به آن به چیزی جز سرمایه‌گذاری روی طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم احتیاج ندارد.

 

جمع‌بندی

در این مطلب از ایندوفرم، برند طراحی و بهترین تولیدی مانتو شلوار فرم اداری، با مزایای طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم آشنا شدید. برند ایندو فعالیت خود را بیشتر از ده سال قبل شروع کرده و به واسطه طراحی متمایز و تولید محصولات خوش‌ دوخت و مرغوب به سرعت توانسته به یکی از برندهای معتبر پوشاک در ایران تبدیل بشود. حالا محصولات برند ایندو محدود به مانتو شلوار فرم اداری نیست و انواع پوشاک مزونی و کت شلوار رسمی اداری آقایان هم بین محصولات آن دیده می‌شود.

در فروشگاه اینترنتی ایندو می‌توانید انواع محصولات آماده ایندو را مشاهده و در صورت تمایل سفارش بدهید. شرکت‌های متوسط و بزرگی که در آنها خانم‌های شاغل مستقیما با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنند به دنبال مانتو شلوار فرم اداری با طراحی اختصاصی و منحصر به فرد هستند.  اگر برای موسسه یا شرکت خود به دنبال طراحی و دوخت سفارشی و اختصاصی مانتو شلوار فرم هستید، همین حالا می‌توانید برای مشاوره و سفارش طراحی با ایندوفرم تماس بگیرید.


مطالب مرتبط

loading